W dniu 20 października trzyosobowy zespół uczniów klasy piątej uczestniczył w projekcie edukacyjnym pod hasłem „Śladami Bogusława Klimczuka” realizowanym przez Kozienicki Dom Kultury w związku z obchodami Dnia Patrona. Drużyna z naszej szkoły w składzie: Lena Kuna, Olga Staluszka i Igor Grzyb rywalizowała z zespołami z ośmiu innych szkół z terenu gminy Kozienice. Quest pieszy polegał na zrealizowaniu zadań w kilku punktach miasta. Ostatnia część projektu odbyła się w CK-A, gdzie uczestnicy otrzymali pieczęć stanowiącą zakończenie zadania. Następnie odbył się drużynowy quiz dotyczący znajomości życia i twórczości patrona. Powołane jury po sprawdzeniu poprawności kart testu przyznało naszym uczniom wyróżnienie. Na zakończenie uczestnicy obejrzeli film „Wspomnienie o Bogusławie Klimczuku” oraz wizualizację „Świat Bogusława Klimczuka”. Organizatorzy zapewnili pamiątkowe gadżety dla każdego uczestnika oraz poczęstunek. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie.
- Start
- Szkoła
- Informacje dla rodziców
- Informacje dla uczniów
- Rada Rodziców
- Biblioteka Szkolna
- Złote Szkoły NBP
- Gazetka Szkolna
- Osiągnięcia szkoły
- Konkursy
- Dokumenty szkoły
- Innowacje pedagogiczne
- Projekty
- Historia szkoły
- Deklaracja Dostępności
- Program wychowawczo-profilaktyczny
- Kalendarium szkolne
- Siatkarski Ośrodek Szkolny
- Plan Lekcji
- Telefony alarmowe
Ostatnie wpisy
- Wycieczka klasy 1c do Jeleniogrodu
- 😳🤓🤯🥴SZKOŁA PEŁNA EMOCJI😄😲😯😟
- Zakończenie roku szkolngo 2025/2026!
- Uczniowie klas I c w „Zakupowej Misji Pierwszaka”
- Podsumowanie projektu „Mali finansiści – pieniądze, oszczędzanie i podatki w naszym mieście” realizowanego przez klasę 4a i 7a.
- Uczniowie klas VII odwiedzili Urząd Miejski w ramach lekcji doradztwa zawodowego
- Informacja!
- Delegacja z Niemiec i Włoch odwiedziła PSP nr 3 w Kozienicach
- Sukces PSP nr 3 w Kozienicach – pierwszy projekt Erasmus+ z dofinansowaniem dla szkoły podstawowej w Gminie Kozienice