Wycieczka klasy 1c do Jeleniogrodu

Wycieczka klasy 1c do Jeleniogrodu

🐏🐑🫎18.06.2026r. uczniowie klasy 1c wraz z nauczycielami uczestniczyli w pełnej atrakcji wycieczce do Jeleniogrodu. Podczas pobytu mieli okazję z bliska obserwować i poznawać wiele gatunków zwierząt, m.in. wielbłądy, kozy, barany, jeżozwierze, wiewiórki, konie oraz strusie.

🐺🦊🦝Jednym z punktów programu były warsztaty przyrodniczo-plastyczne pt. „Lato w słoiku”, podczas których dzieci wykazały się kreatywnością i stworzyły własne, kolorowe kompozycje nawiązujące do letniej przyrody.

🦒🦙🦣Nie zabrakło również czasu na wspólną zabawę, integrację oraz odpoczynek na świeżym powietrzu. Uczniowie z apetytem zjedli pieczone kiełbaski, które były miłym uzupełnieniem pełnego wrażeń dnia.

🐿🦃🐓Wycieczka dostarczyła dzieciom wielu pozytywnych emocji, nowych doświadczeń oraz okazji do wspólnego spędzenia czasu. Wszyscy wrócili do szkoły zadowoleni, bogatsi o nowe wspomnienia i wiedzę o świecie zwierząt.

Uczniowie klasy 1c podczas wycieczki.
Uczniowie klasy 1c podczas wycieczki.