Mistrzostwa Gminy Kozienice w piłce nożnej chłopców klas VI i V

22.10.2022 r. na sztucznym boisku przy Zespole Szkół nr 1 w Kozienicach, odbyły się Mistrzostwa Gminy Kozienice w piłce nożnej chłopców klas VI i V. Do rywalizacji przystąpiło aż osiem zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. W grupie „A” znalazły się zespoły: PSP Ryczywół, PSP 1 Kozienice, PSP 3 Kozienice i PSP 4 Kozienice. W grupie „B” grały zespoły: PSP Janików, PSP Świerże Górne, PSP Wólka Tyrzyńska oraz PSP 2 Kozienice. Chłopcy z naszej szkoły zaprezentowali się bardzo dobrze zajmując pierwsze miejsce w swojej grupie. Drugie miejsce zajęli młodzi piłkarze z PSP 4 Kozienice. W grupie „B” najlepszym zespołem okazała się drużyna ze Świerży Górnych przed PSP 2 Kozienice.

W meczu decydującym o III miejscu PSP 2 Kozienice pokonała PSP 4 Kozienice 1 : 0.

Natomiast w finale turnieju PSP 3 Kozienice okazała się lepsza od PSP Świerże Górne, zwyciężając również  1 : 0. Chłopcy będą reprezentować naszą gminę w rozgrywkach na szczeblu powiatu.

Zespół wystąpił w składzie: Bartosz Gontarz, Franciszek Szmigiel, Filip Piska, Kornel Urban, Filip Nowak, Wojciech Kalbarczyk, Maksim Savchuk, Marcin Podolski. Opiekunem zespołu był Jacek Procki.