SZKOŁA PEŁNA EMOCJI

szkoła pełna emocji

😀W ramach programu „Dobrostan. Szkoła pełna emocji”😃😊🙃 w naszej szkole przeprowadzono szereg działań, które rozpoczęły się 20.04.2026r. a zakończą 26.06.2026r. W działaniach wzięły udział klasy, do których uczęszczają uczniowie doświadczeni uchodźstwem wojennym, politycznym, a także wrócili z dłuższego pobytu za granicą.

✅W ramach działań przeprowadzono pogadanki z uczniami klas IIIa, IIIb, IVa, IVb, Vc, i VIc na temat regulowania emocji pt.; Czy umiesz to nazwać?

🫟🎨W klasie IIIa i IIIb odbyły się warsztaty plastyczne pod hasłem „Szkoła pełna emocji”. Uroczyste podsumowanie projektu nastąpiło na „Festynie szkolnym” 30.05.2026r., podczas którego wręczono nagrody za prace wykonane na zajęciach warsztatowych.

😀Wszystkie prace zostały zaprezentowane środowisku szkolnemu na wystawie.

Podjęte mikropraktyki zaangażowały w działania uczniów m.in. cudzoziemców z trudnościami językowymi. Pozwoliły na pogłębienie integracji uczniów polskich z cudzoziemcami, pokonywanie tzw. „szoku kulturowego” oraz rozwijanie empatii.😊

plakat "szkoła pełna emocji"
prace plastyczne w konkursie "szkoła pełna emocji"
prace plastyczne w konkursie "szkoła pełna emocji"
prace plastyczne w konkursie "szkoła pełna emocji"