W dniu dzisiejszym odbył się FESTYN TRÓJKI. Był to wyjątkowy dzień, pełen radości, uśmiechu i wspólnej zabawy! 😊Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji – gry i zabawy sportowe, konkursy, dmuchańce, malowanie twarzy, wata cukrowa oraz pyszne hot dogi. 🌭🍭Wielką atrakcją były również liczne występy uczniów naszej szkoły 🎤💃🎶, którzy zaprezentowali swoje talenty i dostarczyli wszystkim wielu wzruszeń oraz świetnej zabawy.Ogromne emocje wzbudził mecz piłki nożnej, nauczyciele kontra uczniowie ⚽ – doping i świetna atmosfera towarzyszyły wszystkim do samego końca!Prawdziwą niespodzianką okazało się długo wyczekiwane Piana Party! 🫧🎶Radości i śmiechu nie było końca!Szczególne podziękowania kierujemy do Rady Rodziców za ogromne zaangażowanie, pomoc i wsparcie w organizacji wydarzenia. 💙Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i już nie możemy doczekać się kolejnego festynu! ☀️






