Gminne zawody w trójboju lekkoatletycznym dla uczniów klas IV i młodszych ze szkół podstawowych.

Gminne zawody w trójboju lekkoatletycznym dla uczniów klas IV i młodszych ze szkół podstawowych.

🤸W sobotę 23.05.2026 r. w Janikowie odbyły się zawody gminne w trójboju lekkoatletycznym dla uczniów klas IV i młodszych ze szkół podstawowych.

🤸 Młodzi adepci „królowej sportu” rywalizowali w biegu na 50m, skoku w dal oraz rzucie piłeczką palantową. Bardzo dobrze zaprezentowały się dziewczęta z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3, które zwyciężyły drużynowo.

👏👏W zespole wystąpiły: Maria Kruk, Aleksandra Bolek, Karolina Borek i Julia Zając. Drugie Miejsce zdobył zespół PSP 4 Kozienice, tocząc bardzo wyrównaną walkę z naszą drużyną. Trzecie miejsce na podium przypadło PSP 2 Kozienice, a tuż za podium sklasyfikowany został zespół z Ryczywołu.

👏👏W rywalizacji indywidualnej nasze dziewczęta spisały się doskonale, ponieważ pierwsze miejsce zajęła 🥇Maria Kruk, a drugie🥈Karolina Borek.

W rywalizacji chłopców wystąpił tylko jeden uczeń naszej szkoły Stanisław Boryczka, który w rywalizacji indywidualnej zdobył 🥈srebrny medal. Opiekunem naszych młodych lekkoatletów był Jacek Procki.👏👏

Uczestnicy zawodów gminnych w trójboju lekkoatletycznym dla uczniów klas IV i młodszych.
Uczestnicy zawodów gminnych w trójboju lekkoatletycznym dla uczniów klas IV i młodszych.
Uczestnicy zawodów gminnych w trójboju lekkoatletycznym dla uczniów klas IV i młodszych.