W sobotę 23.05.2026 r. w Janikowie odbyły się zawody gminne w trójboju lekkoatletycznym dla uczniów klas IV i młodszych ze szkół podstawowych.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
W rywalizacji chłopców wystąpił tylko jeden uczeń naszej szkoły Stanisław Boryczka, który w rywalizacji indywidualnej zdobył ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()





