W sobotę 16.05.2026r. na stadionie w Kozienicach odbyły się zawody lekkoatletyczne dla uczniów z klas VII i VIII szkół podstawowych. Mimo niesprzyjającej pogody do rywalizacji przystąpili przedstawiciele 5 szkół. Naszą szkołę reprezentowała 17– to osobowa grupa dziewcząt i chłopców. Lekkoatleci bardzo dobrze zaprezentowali się w poszczególnych konkurencjach, zajmując miejsca na podium.
DZIEWCZĘTA
100 m – I miejsce – Alicja Stępień 8b
II miejsce – Gabriela Przerwa 8b
300 m – I miejsce – Julia Seredyn 7b
Pchnięcie kulą – III miejsce – Justyna Wilczek 8b
CHŁOPCY
100 m – I miejsce – Marcin Podolski 8a
II miejsce – Sebastien Zając 8c
III miejsce – Aleksander Rożek 7b
300 m – II miejsce – Igor Grzyb 8a
III miejsce – Jan Szczepaniak 7b
1000 m – I miejsce – Filip Nowak 8b
II miejsce – Szymon Wiśniewski 8a
III miejsce – Jan Kański 7b
Pchnięcie kulą – IV miejsce – Jan Żak 7b
Opiekunami reprezentacji lekkoatletów byli nauczyciele w/f – Iwona Świątkowska i Jacek Procki.

