Nasza szkoła angażuje się w zorganizowanie loterii fantowej podczas Festynu hospicyjnego im. sł. Bożej siostry Kazimiery Gruszczyńskiej, który odbędzie się 24 maja 2026 roku. Zbieramy różnego rodzaju fanty: kosmetyki, maskotki, artykuły biurowe, gry dydaktyczne, planszówki, puzzle, kolorowanki, książeczki i inne przedmioty. Ważne, żeby przyniesione na loterię gadżety były nowe.
