Otwarcie ścieżki przyrodniczo-edukacyjnej w Parku Królewskim w Kozienicach

W dniu 22 kwietnia br uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w uroczystym otwarciu ścieżki przyrodniczo-edukacyjnej w Parku Królewskim w Kozienicach. Dzieci wzięły również udział w warsztatach przyrodniczych, na których zapoznały się z różnymi roślinami rosnącymi w naszym parku. Dowiedziały się wielu ciekawostek na temat życia zwierząt występujących w naszym parku. Na koniec wspólnie z pracownikami Nadleśnictwa Kozienice wykonały budki dla owadów, które zostaną umieszczone w okolicy naszej szkoły.

Uczestnicy warsztatów przyrodniczych.
Uczestnicy warsztatów przyrodniczych.
Uczestnicy warsztatów przyrodniczych.