DZIEŃ RODZINY W PRZEDSZKOLU

W dniu 27.06.2024r. w naszym  oddziale przedszkolnym, miała miejsce pełna wzruszeń uroczystość z okazji „Dnia Rodziny”, która była połączona z zakończeniem roku szkolnego i pożegnaniem dzieci idących od września do pierwszej klasy . Przybyłych rodziców, oraz panią Dyrektor Agnieszkę Woźniak przywitali wychowawcy przedszkola.  Przedszkolaki z pełnym zaangażowaniem recytowali wiersze o rodzicach, śpiewali dla nich piosenki i tańczyli do utworu „Dzięki że jesteś” i przekazali rodzicom własnoręcznie robione prezenty. Pani dyrektor wręczyła przedszkolakom dyplomy życząc wszystkim udanych wakacji, a dzieciom które żegnały się z przedszkolem powodzenia na dalszej drodze edukacji.  Na zakończenie przyszli uczniowie wręczyli kwiaty na ręce pani Agnieszki Woźniak w podziękowaniu za możliwość uczestniczenia w życiu przedszkolnym w ostatnich latach.