Finał województwa dziewcząt w piłce nożnej

28.05.2024 r. w Ostrołęce odbył się finał województwa mazowieckiego w piłce nożnej dziewcząt klas V i VI. Wśród zespołów reprezentujących poszczególne okręgi znalazła się drużyna z PSP 3 Kozienice, jako najlepszy zespół okręgu radomskiego. Naszymi przeciwniczkami w grupie  “B” były dziewczęta z PSP 14 Warszawa, PSP Zamienie oraz PSP Raciąż. Pierwszy pojedynek z dziewczętami ze stolicy zakończył się remisem 1 : 1. W drugim pojedynku ulegliśmy PSP Zamienie 2 : 5. W ostatnim naszym pojedynku w grupie dziewczęta z Kozienic uległy PSP Raciąż 0 : 2. Mecz o 7 miejsce z PSP Osieck był wyrównany, jednak to naszym rywalkom udało się zdobyć jedyną bramkę, która zadecydowała o ich 7 miejscu.

Mimo braku sukcesu w finałowym turnieju, dziewczętom z PSP 3 Kozienice należą się duże brawa za drogę, którą pokonały, aby znaleźć się wśród 8 najlepszych zespołów Mazowsza.

Nasz zespół wystąpił w składzie: Wiktoria Szewc. Katarzyna Gołębiak, Gabriela Przerwa, Maja Różańska, Jagna Figurska, Alicja Stępień, Justyna Wilczek, Julia Seredyn, Wiktoria Czerwonka, Nadia Borucka, Julia Chodyra, Aleksandra Kuśmierz. Opiekunem zespołu był Jacek Procki.