Mistrzostwa Gminy Kozienice Szkół Podstawowych w Lekkoatletyce

11 maja 2024r. na stadionie sportowym w Kozienicach odbyły się  Mistrzostwa Gminy Kozienice Szkół Podstawowych w lekkoatletyce dla uczniów z klas VII i VIII. W sportowej rywalizacji nie zabrakło naszej szkoły, którą reprezentowała grupa młodych lekkoatletów pod opieką  nauczycieli w/f  Iwony Świątkowskiej (dziewczęta) i Jacka Prockiego (chłopcy).

W programie zawodów dla dziewcząt i chłopców znalazły się konkurencje biegowe na dystansie: 100 m, 300 m, 600 m, 1000 m oraz skok w dal i pchnięcie kulą.

Reprezentanci naszej szkoły w poszczególnych konkurencjach uzyskali bardzo dobre wyniki:

III miejsce – Irmina  Lenarcik  (8b)

IV miejsce – Ewelina  Czaja     (8b)

I miejsce – Jakub Olizarowski  (7a)

II miejsceZuzanna  Zawadzak  (8b)

I miejsce – Bartosz  Jasek  (7e)

I miejsce – Anna  Łukaszek      (8a)

II miejsce – Lena  Śmietanka  (7d)

I miejsceBartosz  Gontarz (7c)

II miejsce – Aleksander  Karbowiak (7c)

Skok w dal

II miejsce –  Anna  Derunova  (7c)

I miejsce – Nikodem Wełnowski  (7a)

Pchnięcie kulą

II miejsce –  Anna  Łukaszek     (8a)

IV miejsce – Lena  Śmietanka  (7d)

I miejsce – Bartosz  Jasek  (7e)

II miejsce – Szymon  Grabowski (7e)

Skład reprezentacji PSP 3 Kozienice

Dziewczęta:

Anna Derunova (7c), Lena Śmietanka (7d), Anna Łukaszek (8a), Ewelina Czaja (8b), Irmina Lenarcik (8b), Zuzanna Zawadzak (8b).

Chłopcy:

Jakub Olizarowski (7a), Nikodem Wełnowski (7a), Aleksander Karbowiak (7c), Bartosz Gontarz (7c), Bartosz Jasek (7e), Szymon Grabowski (7e), Dominik Zakliński (8a).