Szkolne zawody sportowe w tenisie stołowym

W dniu 18.11.2023 r. w Janikowie odbyły się szkolne zawody sportowe w tenisie stołowym chłopców z klas VI i młodszych. Oprócz gospodarzy PSP Janików wystąpiły drużyny PSP 2 Kozienice,  PSP 3 Kozienice, PSP 4 Kozienice oraz PSP Ryczywół. W pierwszej fazie rozgrywek spotkania odbywały się w 2 grupach. Losowanie nie było dla nas łaskawe. Trafiliśmy do grupy 3-drużynowej, gdzie za przeciwników mieliśmy dwa zdecydowanie najmocniejsze zespoły PSP Janików i PSP 2 Kozienice. Mimo ambitnej postawy naszych chłopców ulegliśmy mocniejszym rywalom i niestety pożegnaliśmy się w fazie grupowej z rozgrywkami. W grupie II PSP Ryczywół okazał się lepszy od PSP 4 Kozienice. W półfinałach PSP Janików okazał się lepszy od PSP 4 Kozienice, a PSP 2 Kozienice wygrał z PSP Ryczywół. W meczu o III miejsce PSP Ryczywół zwyciężył z PSP 4 Kozienice. W meczu decydującym o zwycięstwie w turnieju PSP Janików zwyciężył PSP 2 Kozienice.

Nasz zespół wystąpił w składzie: Maksym Savchuk, Igor Grzyb, Mark Krisanov.

Opiekunem zespołu był Jacek Procki.